Nivel cariera

Middle (2-5 ani), Senior (5-10 ani)

Adresa/ adresele jobului

Salariu brut pe luna

1200 - 1600 €

Acest anunt este inactiv, însă puteți trimite în continuare CV-ul Dvs. la aceasta companie

Ce cautam:
- Absovent al facultatii de instalatii;
- Cunostinte AutoCAD 2D/3D;
- Cunostinte pachet Office;
- Cunostinte tehnice despre instalatii;
- Cunoasterea normativelor si standardelor de proiectare in vigoare;
- Responsabilitate pentru proiectele realizate si respectarea termenelor.

Responsabilitati:
- Stabilirea solutiilor tehnice de instalatii cu rol de securitate incendiu: stingere, ventilatii (desfumare) si electrice pentru: cladiri administrative, cladiri de sanatate, cladiri de cultura si de cult, cladiri de invatamant, cladiri de productie/depozitare, parcaje subterante si spuraterane, etc
- Analizarea solutiilor tehnice din punct de vedere al raportului calitate/pret pentru instalatiile proiectate;
- Intocmirea proiectelor de instalatii in toate fazele de proiectare respectand termenele impuse;
- Centralizarea documentatiei necesara avizarii/autorizarii proiectelor de securitate la incendiu pentru stingere si desfumare;
- Intocmirea  listelelor de cantitati;
- Deplasarea pe santier pentru verificarea respectarii proiectelor (daca este necesar) si pentru relevee de instalatii

Ce oferim:
- Salariu motivant in functie de experienta
- Lucrul intr-o echipa tanara si dinamica
- Posibilitatea de a participa la realizarea unor proiecte de anvergura