Nivel cariera

Entry (0-2 ani), Middle (2-5 ani), Senior (5-10 ani)

Limbi vorbite

engleză

Adresa/adresele jobului

Salariu brut pe luna

500 - 1000 €

Societate comerciala avand ca obiect de activitate servicii de proiectare, angajeaza Inginer Constructor.
Cerinte:
1. Absolvent studii superioare de specialitate: Facultatea de Constructii;
2. Cunostinte de utilizare a programelor de proiectare specifice;
3. Experienta in proiectarea constructiilor civile si industriale minim 6 luni;
4. Abilitati de lucru atat in echipa, cat si individual, planificare, organizare.

Beneficii:
- pachet salarial motivant (fix);
- bonusuri per proiect finalizat.

Descrierea jobului

Responsabilitati:
1. Elaborarea documentatiilor tehnice pentru partea de rezistenta a constructiilor in toate fazele de proiectare: SF, DALI, PAC, PT+DE+CS;
2. Modelarea si dimensionarea elementelor de constructii;
3. Efectiarea calculului statiei si a dimensiunilor pentru constructii;
4. Detalierea solutiilor constructive;
5. Asistenta tehnica in toate fazele de implementare a proiectului;
6. Delegatii ocazionale.