Nivel cariera

Middle (2-5 ani)

Limbi vorbite

engleză

Adresa/adresele jobului

Salariu brut pe luna

500 - 1000 €

Acest anunt este inactiv, însă puteți trimite în continuare CV-ul Dvs. la aceasta companie

BDO Outsourcing Services recruteaza pentru unul dintre clientii sai, o companie cu o traditie de peste 60 de ani in domeniul constructiilor civile, industriale si agricole din Romania, un Inginer

Cerinte:

- Studii SuperioareFacultatea de Constructii );

- Minim 2 ani experienta relevanta in constructii;

- Cunoasterea programului AutoCAD , IntelSoft si pachetului Microsoft Office;

- Limba engleza la un nivel mediu;

- Disponibilitate pentru deplasari;

- Permis de conducere , categoria B;

Responsabilitati:

- Înțelegerea documentației tehnice specifice;

- Verificarea si insusirea documentației tehnice și economice;

- Intocmirea si urmarirea respectarii graficului de lucrari;

- Raportarea catre beneficiar si superiori a stadiului lucrarilor si a bugetului;

- Cooperarea cu seful de santier si personalul responsabil pentru a asigura fluidizarea lucrarilor;

- Responsabil atat pentru redactarea cat si pentru organizarea corespondentei purtate cu celelalte parti implicate in proiect;

- Realizeaza vizite pe santier alaturi de dirigintii de santier, in vederea efectuarii si verificarii masuratorilor lucrarilor executate;

- Intocmirea situatiilor de lucrari catre beneficiar;

- Efectuarea demersurilor necesare pentru organizarea fazelor determinante, odata ce seful de santier notifica atingerea stadiului fizic corespunzator programului de control al calitatii lucrarilor in faze determinante;

- Rezolvarea oricaror alte probleme aparute pe parcursul desfasurarii proiectului;

- Verificarea caracteristicilor tehnice ale materialelor ce urmeaza a fi puse in opera, in vederea respectarii specificatiilor din documentatia tehnica;

- Pregătirea documentelor tehnice și păstrarea dovezilor privind calitatea și execuția;

- Responsabil pentru intocmirea cartii constructiei – capitolul B, in vederea predarii acesteia catre beneficiar, la sfarsitul executiei lucrarii;

Programul de munca: L - V de la ;

PACHETUL de Beneficii:

  • Salariul lunar net negociabil;
  • Mașina de serviciu: DA
  • Telefon de serviciu DA
  • Cursuri / Training uri după angajare:  DA