Nivel cariera

Senior (5-10 ani)

Limbi vorbite

engleză

Adresa/adresele jobului

Salariu brut pe luna

500 - 1000 €

Candidatul ideal

  • Persoană serioasă, dinamică, cu inițiativă, atentă la detalii;
  • Minim 5 ani experiență în ingineria construcțiilor civile.
  • Cunoaștere aprofundată a standardelor, normelor și reglementărilor relevante
  • Abilități de lucru cu calculatorul, cunoașterea softului Microsoft Office;
  • Experiență în aplicațiile software de inginerie relevante;
  • Abilități de relaționare și comunicare;
  • Cerințe minime privind cunoașterea limbilor străine: engleza – nivel mediu.

Descrierea jobului

  • Răspunde de buna executare a lucrărilor încredințate, la termenele stabilite, în funcție de graficele de execuție și de îndeplinirea parametrilor de calitate;
  • Asigură respectarea planului de execuție pe activități, organizează și impune ritmul de execuție pentru realizarea lucrărilor la termenele propuse conform graficelor de eșalonare a lucrărilor previzionate;
  • Urmărește executarea corectă a proiectelor, a tehnologiei de execuție și a condițiilor de calitate;
  • Coordonează și supraveghează personalul din șantier;
  • Planifică, verifică, organizează, controlează activitățile desfășurate în scopul realizării proiectului, împreună cu echipa de proiect;
  • Verifică și aproba situațiile de lucrări din punct de cantitativ și calitativ;
  • Emite necesarul de materiale și echipamente aferente proiectului;
  • Verifică corectitudinea proiectelor tehnice;
  • Participă la ședințele de analiză tehnică a proiectelor, evaluări și audit.

Oferim:

Oportunitatea de a lucra într-o echipă cu experiență;

Salariu motivant corelat cu performanțele obținute.