Nivel cariera

Senior (5-10 ani), Middle (2-5 ani)

Limbi vorbite

engleză

Adresa/ adresele jobului

București

Salariu aproximativ brut oferit / luna in euro

1359 €

Candidatul ideal:

  • Cerinte psihologice: buna organizare personala; atentie acordata detaliilor; abilitati de comunicare si relationare; bun negociator; autonomie; initiativa; confidentialitate;
  • Calificare: studii universitare in domeniul constructiilor civile/ respectiv instalatii;
  • Cunostinte: utilizarea Autocad, Microsoft Office, etc.; cunostinte privind princiipiile si tehnicile utilizate in constructia cladirilor de tip comercial; cunostinte privind intelegerea planurilor de arhitectura; cunostinte privind sistemele si tehnicile de securitate;
  • Experienta profesionala: minim 5 ani in domeniul constructiilor si investitiilor, respectiv al instalatiilor ; experienta relevanta in executie (amenajari de magazine);
  • Disponibilitate de deplasare in tara;

Descrierea jobului:

Cunoaste si respecta politica companiei legata de securitate, achizitii materiale, investitii;
Intocmeste caietele de sarcini pentru proiectele de investitii;
Gaseste solutii si furnizori pentru problemele legate de proiectele de investitii;
Asigura ofertarea, centralizarea datelor, negocierea achizitionarii de materiale/echipamente/sisteme necesare proiectelor de investitii;
Verifica cartile tehnice;
Verifica executia lucrarilor; verifica situatiile de lucrari de la executanti si urmareste decontarile;
Receptioneaza lucrarile;
Urmareste si respecta bugetele angajate;
Negociaza si incheie contracte de service si post garantie;
Calculeaza impreuna cu responsabilii de magazin si/sau directiile de specialitate necesarul de materiale pentru proiectele de investitii;
Gaseste furnizori, asigura ofertarea, negocierea si comandarea materialelor necesare;
Mentine legatura cu arhitectii si cu proiectantii

  • Interviu online
  • Care este proiectul reprezentativ pentru cariera d-voastra?
  • • Ce va recomanda pentru acest post?