Acest job nu mai este activ.

Nivel cariera

Entry (0-2 ani)

Limbi vorbite

engleză

Adresa/ adresele jobului

București

Salariu aproximativ brut oferit / luna in euro

600 €

Candidatul ideal

Absolvent al unei facultăți de construcții.

Calități:
- conștiincios, onest, organizat, optimist
- orientat către obținerea rezultatelor
- atent la respectarea termenelor asumate
- cunoscător al limbii engleze
- disponibilitate de relocare în funcție de proiectele contractate de societate

Descrierea jobului

Asistă pe șeful de șantier la coordonarea lucrărilor și a personalului.
Cu timpul, dobândind experiență și încredere, va coordona echipa proprie la un proiect care i se încredințează.
Urmărește realizarea lucrărilor în conformitate cu prevederile proiectului, a caietelor de sarcini și a reglementărilor tehnice, cu respectarea condițiilor contractuale cu beneficiarul.
Efectuează calcule de cantități necesare, precum și calcule de costuri.
Verifică respectarea normelor de calitate a materialelor utilizate și a execuției.
Participă la recepția lucrărilor.
Identifică și rezolvă problemele care apar pe parcurs.

  • Interviu online
  • Puteti enumera 3 aspecte care va plac la profesia dvs?
  • Care ar fi aspectele mai puțin plăcute?
  • V-ați stabilit un obiectiv de carieră sau veți decide în funcție de situație?