Nivel cariera

Middle (2-5 ani), Entry (0-2 ani)

Adresa/adresele jobului

Recrutez candidati dispusi sa se relocheze

Da

  • Ai studii superioare în domeniul construcții/instalații?
  • Ai abilități de lider?
  • Ești dispus la deplasări în țară?
  • Ești o persoană meticuloasă?

Avem postul perfect pentru tine!

Ce este necesar pentru a te putea alătura echipei:

- Studii superioare tehnice (inginer constructor/instalații);

- Experiență de lucru în domeniul construcțiilor;

- Experiență în domeniul coordonării echipelor de muncitori;

- Cunoștințe de legislație în domeniu;

- Disponibilitate pentru deplasări în țară;

- Cunostinte operare PC: pachetul Microsoft Office;

- Permis de conducere categoria B;

- Abilități de planificare, organizare și coordonare a activităților desfășurate;

- Bune abilități de comunicare cu beneficiarii si subcontractanții.

Printre atribuții se enumeră:

  • Urmărirea și coordonarea activității muncitorilor din șantier;
  • Supravegherea desfășurării lucrarilor din punct de vedere cantitativ, calitativ și al sănătății și securității în muncă;
  • Urmărirea decontărilor;
  •  Respectarea termenelor stabilite prin contracte;
  • Asigurarea asistenței tehnice și de punere în funcțiune;
  • Întocmirea comenzilor de materiale și urmărirea aprovizionării șantierelor;
  • Întocmirea măsuratorilor în șantier și a documentelor primare de evidență contabilă;
  • Urmărirea și coordonarea unor activități directe de execuție ale subcontractorilor și furnizorilor de servicii;
  • Administrarea documentelor la nivelul lucrarilor și zonei gestionate;
  • Elaborarea documentelor privind planificarea derulării lucrărilor și realizarea situațiilor privind stadiul lucrărilor;
  • Elaborarea și prezentarea situațiilor financiare, analize etc. pentru zona de activitate gestionată;
  • Raportarea situației existentă pe șantiere către directorul tehnic.