Adresa/ adresele jobului

Salariu brut pe luna

800 - 1000 €

Acest anunt este inactiv, însă puteți trimite în continuare CV-ul Dvs. la aceasta companie

Responsabilitati:

- Urmarirea intocmirii documentatiei necesare executiei lucrarilor de pe santierele in lucru (jobul nu presupune deplasarea pe santiere, ci doar activitate de birou);
- Organizarea documentelor privind lucrarile desfasurate pe santier;
- Intocmirea documentatiei tehnice necesara pentru lucrarile de constructie;
- Intocmirea cartii constructiei;
- Intocmirea si/sau verificarea atasamentelor, situatiilor de lucrari, rapoartelor de lucru, proceselor verbale si orice alta documentatie cu caracter tehnic sau contactarea persoanelor responsabile de aceste lucruri in vederea obtinerii documentelor necesare bunei desfasurari a proiectelor in lucru si a activitatii departamentului;
- Inregistrarea in excel a facturilor primite pe fiecare centru de cost, astfel incat sa se poata urmari usor desfasurarea lucrarilor pe fiecare santier in parte;
- Aplicarea legislatiei, procedurilor si instructiunilor tehnice de lucru.

  • Interviu online
  • Care este nivelul salarial dorit?
  • De cand sunteti disponibil?
  • Aveti experienta in ceea ce presupune activitatea de birou din cadrul unui departament de constructii?