Nivel cariera

Middle (2-5 ani), Senior (5-10 ani)

Limbi vorbite

engleză, italiană

Adresa/ adresele jobului

Brăila

Se recruteaza si din

Galați

INGINER COMPARTIMENT TEHNIC

Postul are ca principale responsabilitati:

- Primeste si verifica documentatia tehnica a comenzilor, a tesaturilor si accesoriilor;

- Pregateste documentatia tehnica pentru lansarea comenzii in productie;

- Lanseaza comenzile in productie pentru clientii stabiliti de superiorul ierarhic;

- Urmareste executarea corecta a modelelor in fluxul tehnologic conform indicatiilor clientului;

- Verifica prima bucata iesita din flux pentru fiecare comanda lansata;

- Comunica permanent cu clientii pentru a clarifica si urmareste exact indicatiile acestora, clarifica si modifica in documentatie, conform deciziei clientilor si anunta seful ierarhic de aceste modificari;

Cerinte:

-experienta in domeniul textile;

-atentie la detalii, discernamant si capacitate de analiza;

Oferim:

-mediu de lucru ergonomic;

-bonusari in functie de performante;

-transport asigurat de societate;

-salariu motivant;