Nivel cariera

Senior (5-10 ani), Executive (>10 ani)

Limbi vorbite

engleză

Adresa/ adresele jobului

Pitești

Suntem o companie intr-o continua dezvoltare si inovare si cautam o persoana dinamica si serioasa pentru a se alatura echipei noastre din Pitesti!

RESPONSABILITATI:

• Intocmeste impreuna cu Seful ierarhic graficele pentru lucrarile contractate aferente Santierului/Punctului de lucru si le face cunoscute personalului din subordine;
• Urmareste respectarea termenelor stabilite in graficele de executie;
• Intocmeste documentele necesare (certificate de calitate etc) pentru lucrarile executate, pentru efectuarea receptiei si pentru intocmirea Cartii Constructiei;
• Asigura necesarul fortei de munca si necesarul de resurse tehnico-materiale in conformitate cu termenele de executie la lucrarile pe care le coordoneaza;
• Participa la efectuarea receptiei lucrarilor de la Punct de lucru/Santier;
• Asigura efectuarea remedierilor si completarilor prevazute in procesul verbal de receptie;
• Realizarea antemasuratorilor si intocmeste fise de masuratori privind productia realizata;
• Identifica nevoile de instruire ale personalului din subordine si asigura formarea continua a acestuia;
• Intocmeste evidenta zilnica a cantitatilor de lucrari executate si intocmeste situatiile de plata lunare, obtinand de la beneficiar confirmarea acestora;
• Comanda la sucursala necesarul de elemente prefabricate, confectii metalice, altele decat cele ce se realizeaza pe santier;
• Stabileste, conform structurii organizatorice si ROF, sarcinile si responsabilitatile personalului din subordine, in baza fiselor de post;
• Verifica pontajul lunar pentru personalul din subordine si-l transmite departamentului Resurse Umane; completeaza si transmite departamentului Tehnic - Comercial documentul "Program de lucru", saptamanal, unde este detaliata manopera executata pe santier / punct de lucru, pe operatiuni;

CANDIDATUL IDEAL:

• Superioare tehnice (CFDP, constructii, proiectare)
• Abilitatea in interpretarea calculelor ingineresti, viteza de calcul;
• Cunostinte de legislatie specifica domeniului constructiilor,
• Capacitate de analiza si sinteza, competenta in abordarea clientilor si cunoasterea de tehnici de negociere,
• Spirit de ordine si disciplina; gandire analitica si tehnica, spirit tehnic, putere de decizie si asumare responsabilitati;
• Dorinta de dezvoltare a subordonatilor si capacitatea de delegare, abilitati de comunicare si lucru in echipa, corectitudine, preocuparea permanenta pentru ridicarea nivelului profesional individual;
• Flexibilitate, rezistenta la efort si stres.
• Experienţă: minim 3 ani în domeniu.
• Disponibilitate pentru deplasari in judetul Arges 80% din timp

CE OFERIM:

• Salariu foarte atractiv
• Bonusuri si bonuri de masa
• Masina de serviciu
• Telefon de serviciu
• Cazare la hotel de 3* in Pitesti (optional se asigura cazare si pentru familie)
• Contract durata nedeterminata