Acest job nu mai este activ.

Nivel cariera

Entry (0-2 ani), Middle (2-5 ani), Senior (5-10 ani)

Adresa/ adresele jobului

Dej

Candidatul ideal:

INGINER  CFDP

  • Absolvent al Universității Tehnice, specialitatea Căi Ferate, Drumuri și Poduri
  • Persoană activă, atentă la detalii, cu spirit de echipă
  • Seriozitate, profesionalism , excelente abilități de organizare, coordonare și comunicare
  • Cunoașterea standardelor de proiectare pentru străzi, drumuri și poduri
  • Cunoștințe AUTOCAD, Office

Responsabilități:

- Urmărește execuția lucrărilor pe șantier din punct de vedere al cantității, calității și respectării termenelor de execuție;
- Verifică planurile de execuție și propune soluții constructive pentru rezolvarea neconformităților identificate și tehnologii;
- Studiază detaliile de proiectare și documentația tehnică necesară pentru lucrările de construcție;
- Întocmește situațiile de lucrări, devize, rapoarte de lucru, procese verbale și orice altă documentație cu caracter tehnic;
- Își însușește și urmărește aplicarea legislației, procedurilor și instrucțiunilor tehnice de lucru.

- Realizarea la termen a lucrărilor

Beneficii:
Condiți de muncă excelente într-un mediu de lucru dinamic, provocator și plăcut.

Tichete de masă – 15 lei /zi

Salar atractiv.

Descrierea companiei

Societate de construcții cu proiecte și lucrări în derulare de mare amploare, cu o activitate în expansiune și cu o bogată experiență în domeniu.