Limbi vorbite

engleză

Salariu brut pe luna

1000 - 1200 €

Candidatul ideal

Cautam un coleg energic, pozitiv, cu multa putere de munca, pentru a ocupa un post vacant de inginer CFDP.

Descrierea jobului

- Coordonare si executie a lucrarilor pe santier din punct de vedere al cantitatii, calitatii si respectarii
termenelor de executie;
- Verificare planuri de executie si propuneri de solutii constructive pentru rezolvarea neconformitatilor
identificate si tehnologii;
- Studierea detaliilor de executie si documentatia tehnica necesara pentru lucrarile de constructie;
- Intocmire si/sau verificare atasamente, situatii de lucrari, rapoarte de lucru, procese verbale si orice
alta documentatie cu caracter tehnic;
- Lanseaza si coordoneaza comenzile pentru materiale, astfel incat aceasta sa ajunga in santier la
momentul potrivit.

Descrierea companiei

SC CITADIN PREST SA, cu sediul în localitatea Târgu Mureș, strada Dezrobirii, a fost înființată în anul 1995 și are ca obiect principal de activitate construcția, reparațiile, modernizările și întreținerea de drumuri și autostrăzi.