Nivel cariera

Middle (2-5 ani), Senior (5-10 ani)

Limbi vorbite

engleză

Adresa/ adresele jobului

Târgu Mureș; Cluj-Napoca; Miercurea Ciuc; Oradea; Satu Mare; Zalău; Timișoara

Descrierea jobului

·         Face masuratorile lucrarilor executate, in vederea evaluarii acestora;

·         Evalueaza notele de consum suplimentar, notele de renuntare si instructiunile date sefilor de santier si subcontractorilor, in limitele autorizate de managerul de proiect;

·         Efectueaza masuratori ale cantitatilor din planuri (desene de executie) pentru livrarile planficate de materiale comandate pentru a fi in concordanta cu graficul de executie al lucrarilor;

·         Efectueaza rapoarte de costuri privind materialele puse in opera;

·         Intocmirea Situatiilor de Plata;

·         Pregatirea documentelor suport;

·         Verificarea lucrarilor in santier;

·         Calcularea cantitatilor de materiale necesare realizarii proiectului;

·         Revizuirea cantitatilor din proiect;

·         Intocmirea rapoartelor lunare pentru progresul lucrarilor;

·         Intocmirea jurnalului zilnic de santier;

·         Intocmirea fluxului de numerar;

·         Elaborarea certificatelor de platã intermediare;

·         Verificarea documentatiei aferente solicitãrii de modificare a cantitãtilor.

Candidatul ideal

·         Studii superioare – constructii civile/Instalatii pentru constructii/CFDP;

·         Cunostinte avansate de AutoCAD;

·         Limba Engleza – nivel mediu;

·         Capacitate de analiza si sinteza, spirit de ordine si disciplina, gandire analitica si sintetica, spirit tehnic, putere de decizie si asumarea responsabilitatii, capacitate de delegare, abilitati de comunicare si lucrul in echipa, corectitudine, preocupare permanenta pentru ridicarea nivelului profesional individual, flexibilitate,atitudine pozitiva si abilitati de a se mobiliza si de a-i mobiliza pe altii, rezistenta la efort si stres.

Beneficii:
- Oportunitatea de dezvoltare profesionala;
- Pachet salarial atractiv

Descrierea companiei
Companie privata, specializata in lucrari de avengura in domeniul constructiilor, domeniu in care a reusit sa atinga standarde de calitate si profesionalism in concordanta cu ultimele cerinte europene privind siguranta si calitatea lucrarilor.