Nivel cariera

Middle (2-5 ani), Senior (5-10 ani)

Limbi vorbite

engleză

Adresa/ adresele jobului

Oradea

Se recruteaza si din

Oradea

Salariu aproximativ brut oferit / luna in euro

500 €

Candidatul ideal

- absolvent studii superioare in domeniul tehnic
- experienta pe un post similar - constituie avantaj
- cunoastintele de APQP, PPAP, FMEA, MSA, SPC - constituie avantaj
- experienta in lucrul cu standardele de calitate (ex. ISO-TSconstituie avantaj)
- cunostinte de limba engleza
- abilitati de negociere si focus pe identificarea si implementarea de solutii
- bune abilitati de comunicare

Descrierea jobului

- monitorizarea calitatii produselor fabricate;
- analiza defectelor;
- solutionarea reclamatiilor de calitate primite de la client;
- instruirea angajatilor pe partea de calitate a produselor.

Descrierea companiei

Inteva activeaza in domeniul automotive oferind clientilor din domeniul auto sisteme de inchidere, sisteme de interior, motoare, electronice si sisteme de plafoane. Compania are sediul in SUA, Michigan, Troy, avand pestede angajati in 18 tari ale lumii.
In Oradea, Inteva si-a inceput activitatea in anul 2015 fiind un proiect in plina dezvoltare si expansiune. Aici producem componente din sistemele de plafon pentru importanti jucatori de pe piata industriei auto.