Acest job nu mai este activ.

Nivel cariera

Middle (2-5 ani), Entry (0-2 ani)

Limbi vorbite

franceză, engleză

Adresa/ adresele jobului

Pitești

Descrierea postului:

Integrati in cadrul sitului unuia dintre clientii nostri din domeniul de fabricatie autovehicule rutiere din zona Pitesti, veti participa la activitati specifice de analiza a calitatii pieselor de caroserie, realizarea de masuratori, efectuarea de rapoarte si mentinerea legaturii cu furnizorii.

Post full time.

Cerinte:
- Studenti ani terminali / Absolventi/ Masteranzi ai facultatilor tehnice (UPB, Facultatea de Mecanica si Tehnologie din Pitesti - AR, TCM, ITT etc)
- Experienta in domeniul calitatii, asamblare, montaj sau mentenanta autovehicule rutiere constituie un avantaj;
- Cunostinte de limba franceza sau limba engleza;

- Cunostinte de soft CATIA reprezinta un avantaj.

Beneficii:

- Pachet salarial motivant;

- Formare profesionala;

- Mediu de lucru tanar.