Nivel cariera

Middle (2-5 ani)

Limbi vorbite

engleză, franceză

Adresa/ adresele jobului

Sîntandrei

Se recruteaza si din

Oradea

RESPONSABILITATI / BENEFICII
Reprezinta clientul in centrul unitatii de productie
Elaboreaza, intocmeste si urmareste actiunile corective si preventive
Participa la elaborarea planului de ameliorare al calitatii
Participa la formarea personalului in domeniul calitatii
Este responsabil privind tratarea non-conformitatilor
Primeste reclamatiile clientilor si declanseaza actiunile corective
Este responsabil cu intocmirea si monitorizarea rapoartelor 8D;
Participa la actualizarea FMEA si al Planului de Control

CANDIDATUL IDEAL

Studii superioare

Experienta in domeniul managementului calitatii sau in productie de minim 3 ani
Experienta in domeniul injectiei de mase plastice constituie avantaj
Cunostinte de managementul calitatii
Cunostinte limba engleza si/sau franceza - nivel avansat
Persoana deschisa, riguroasa, cu abilitati de comunicare

BENEFICII
Salariu motivant
Spor de fidelitate
Tichete de masa
Transport asigurat
Prime ocazionale