Nivel cariera

Entry (0-2 ani)

Limbi vorbite

engleză

Adresa/adresele jobului

Responsabilitati

Intocmire documentatie pentru control final

Organizare activitati control final

Analiza neconformitatilor din productie cu ajutorul metodelor de calitate ( ISHIKAWA, 5 de ce?

Bune cunostinte pentru intocmirea FMEA-ului, Control Plan, Flow Chart

Participa la analiza si realizarea raportului 8D

Face parte din echipa de realizarea a auditurilor interne ( produs , process)

Intocmeste/urmareste  planul de actiuni pentru neconformitatile interne

Intocmeste rapoartele lunare pentru indicatori  de process

 Candidatul ideal:

 Minim 1 an intr-o companie cu domeniu de activitate in industria automotive

 Constiinte solide: Word, excel, power point

 Limba engleza: nivel avansat - Scris /citit

 Cunostinte solide desen tehnic.

 Beneficii:

 Pachet salarial motivant
 Bonuri de masa
 Transport asigurat
 Posibilitate de dezvoltare profesionala
 Siguranta locului de munca

 Contract de munca pe durata nedeterminata

 Prime anuale