Nivel cariera

Entry (0-2 ani), Middle (2-5 ani)

Limbi vorbite

engleză

Adresa/ adresele jobului

Pitești

Se recruteaza si din

Mioveni

Candidatul ideal

- Studii superioare absolvite - profil tehnic (inginer)
- Utilizarea foarte buna a PC-ului si internetului
- Cunostinte Lb. Engleza nivel mediu cel putin
- Cunostinte programe de design/proiectare (Ex: Optitex/Marker)
- Experienta anterioara de minimum doi ani (Proiectare, inginerie proces/productie; testare; mediu industrial)
- Orientare spre client, creativitate, transparenta, independenta si leadership;
- Comunicare, adaptabilitate, flexibilitate

Descrierea jobului

- Sa utilizeze programele de design (Optitex/Marker) pentru realizarea pieselor/huselor/prototipurilor
- Să participe la testările la linia de producţie şi să administreze evaluarile acestor teste
- Să analizeze si realizeze studii de fezabilitate si sa implementeze modificarile cerute de client
- Să participe la activitatile de KMS: standardizare, imbunatatire continua si reduceri de costuri
- Să asigure suport și să participe la asamblarea scaunelor prototip și preserie
- Să organizeze implementarea noilor amendamente tehnologice şi a procedurilor din producţie
- Este responsabil pentru produs–proiect si pentru efectuarea si evaluarea testelor de produse.
- Are obligatia de a pastra confidentialitatea informatiilor detinute;
- Indeplinirea altor sarcini solicitate de superiorul ierarhic sau de directorul fabricii