Nivel cariera

Senior (5-10 ani)

Limbi vorbite

engleză

Adresa/adresele jobului

Salariu brut pe luna

700 - 900 €

Acest anunt este inactiv, însă puteți trimite în continuare CV-ul Dvs. la aceasta companie

Domeniul de activitate: Mentenanta si reparatii auto

CERINTELE POSTULUI:

  • Studii superioare tehnice de specialitate: autovehicule rutiere
  • Experienta in activitatea de mentenanta si reparatii – minim 5 ani
  • Cunostinte si experienta in aplicarea metodelor de mentenanta preventiva
  • Cunostinte specifice activitatii de mentenanta, diagnoza si  reparatii Ia mijloacelor auto de tipul: heavy trucks, autobuze, autocare
  • Capacitate si experienta in luarea deciziilor privind organizarea si conducerea  echipei de reparatii din subordine
  • Loialitate si integritate
  • Abilitati de comunicare, informare, prezentare si lucru in echipa
  • Viziune de ansamblu, orientare spre rezultate si eficientizare procese
  • Cunostinte cel putin de nivel „ bine „  de limba engleza
  • PC: Utilizare Microsoft Office (Word, Excel), aplicatii specifice de diagnosticare automotive – nivel avansat, rapiditate si acuratete

RESPONSABILITATI:

  • Asigura executia programului de intretinere si reparatii cu personalul din subordine
  • Indeplineste sarcini de control tehnic al calitatii lucrarilor executate in atelier
  • Analizeaza cazurile de exploatare necorespunzatoare a autovehiculelor si cele de comenzi  pentru reparatii repetate
  • Ofera indrumari tehnice personalului din subordine
  • Urmareste optimizarea sarcinilor de intretinere in conditii de siguranta si eficienta
  • Asigura management in aria lui de activitate in ceea ce priveste siguranta in munca, calitatea, termenele de executie, buget si protectia mediului