Nivel cariera

Middle (2-5 ani), Senior (5-10 ani)

Limbi vorbite

engleză

Adresa/adresele jobului

Salariu brut pe luna

600 - 1200 €

 Cerinte:

• Studii superioare profil electrotehnic

• Experienta ca electronist sau electrician

• Cunostinte temeinice de instalatii

• Atentie la detaliiirit de initiativa, auto-organizare

• Capacitatea de a asimila cunostinte noi si de a lua decizii

• Abilitati de comunicare si negociere

• Personalitate energica si flexibila

• Capaciatate de analiza si sinteza

 Atributii /Responsabilitati:

 • intocmirea ofertelor de pret in baza cererilor primite de la beneficiari/departament tehnic, ofertare;

• intocmirea documentatiei necesare pentru realizarea proiectelor;

• alegerea solutiilor tehnice in functie de solicitari;

• stabilirea/negocierea impreuna cu furnizorii a solutiilor pentru lucrari sau proiecte  importante;

• realizarea proiectelor conform ofertelor acceptate;

• implementarea de noi proiecte de îmbunătăţiri pentru sistemele de automatizare;

• depanarea instalatiilor de automatizare

• realizeaza activitati de mentenanta la sistemele de automatizare existente in cadrul firmei si la cele puse in functiune la beneficiari ;

• cauta si propune solutii optimizate in concordanta cu evolutia cererii si legislatiei curente.

 Beneficii

•salariu motivant, negociabil in functie de exerienta si cunostinte

•apartenenta la o organizatie stabila, in plina crestere

•telefon, laptop, masina

  • Interviu online
  • Cine a fost cel mai bun profesor, scoala sau munca efectiva?
  • Cum ai acumulat experienta in domeniul instalatiilor?
  • Care dintre tipurile de instalatii in constructii sunt,din punctul tau de vedere, perfectibile si de ce?
  • Daca ai primi suport tehnic si financiar sa dezvolti un produs nou, ai incerca? Ce anume?
  • Dupa cate esecuri te declari depasit de o situatie?