Nivel cariera

Senior (5-10 ani), Entry (0-2 ani), Middle (2-5 ani)

Limbi vorbite

franceză

Adresa/ adresele jobului

Se recruteaza si din

Salariu brut pe luna

2500 - 3000 €

Acest anunt este inactiv, însă puteți trimite în continuare CV-ul Dvs. la aceasta companie

      Candidatul ideal:

  • studii superioare in domeniul Automatica, Electronica sau similar;
  • experienta in analizare, proiectare, programare, testare/intretinere sisteme de automatizare cu PLC si HMI (producator Siemens) pentru instalatii HVAC
  • cunostinte solide programare PLC, WINCC, SCADA, achizitie si transmisie de date, actionari electrice
  • experienta in automatizari industriale si instalatii electrice
  • o buna cunoastere a aparatajului electric si a schemelor electrice;
  • bune cunostinte de limba franceza;
  • capacitate de a lucra in echipa.
  • gandire logica, capacitate si dorinta de invatare;
  • dorinta de dezvoltare personala, implicare;
  • disponibil pentru relocare in Belgia/Bruxelles.

     Responsabilitati / Caracteristicile postului:

  • elaborarea ofertelor tehnico – comerciale ;
  • proiectare scheme electrice si documentatie DDE;
  • programare automate programabile PLC, realizare scheme sinoptice cu WINCC, SCADA Siemens;
  • proiectare, asistenta, montaj si punere in functiune echipamente automatizari industiale ;
  • asistenta tehnica ;
  • colaborarea cu departamentele implicate in activitatea companiei;

       Beneficii:

  • pachet salarial motivant;
  •  automobil de serviciu pentru deplasari;
  •  posibilităţi de dezvoltare a carierei ;
  •  lucrul într-un colectiv tânăr și bine pregătit profesional, într-un mediu plăcut si propice dezvoltării personale;