Nivel cariera

Middle (2-5 ani)

Limbi vorbite

engleză

Adresa/ adresele jobului

Câmpia Turzii

Clientul nostru este leader in industria de panificatie din Belgia si distribuitorul de produse alimentare cu temperatura controlata. In Romania detine o fabrica de panificatie congelata ce corespunde celor mai inalte standarde, cu echipamente complet noi, de ultima generatie.

Responsabilitati:

  • Ofera suport productiei prin asigurarea unui control complet si eficient al activitatilor de inginerie/intretinere si asigura functionarea echipamentelor de automatizare si control
  • Responsabil pe probleme de automatizare si control
  • Ofera suport pentru procesele de productie in toate sectiile fabricii, inclusiv achizitia de piese, materiale si servicii de intretinere
  • Responsabil pentru dezvoltarea generala a fabricii din punct de vedere electro-automatizari
  • Indeplineste obiectivele anuale de echipa si individuale
  • Administreaza bugetul alocat intretinerii sistemelor electrice, electronice si software in limitele aprobate de conducerea companiei
  • Evalueaza echipamentul vechi din fabrica, stabileste nevoia legata de asigurarea pieselor de schimb specific, propune nivele de achizitie si stoc, conduce in mod direct activitatea de identificare si stocare pentru piesele de schimb
  • Participa la planificarea si organizarea intretinerii echipamentelor electrice si electronice pentru toate liniile de productie

Cerinte:

  • Studii superioare tehnice
  • Experienta minim 3 ani in intretinere electronica/automatizari si electrica
  • Cunostinte limba engleza nivel avansat
  • Cunostinte operare PC

*Toti candidatii vor fi introdusi in baza noastra de date. Doar candidatii eligibili vor fi contactati. Multumim pentru interes!