Nivel cariera

Middle (2-5 ani), Entry (0-2 ani)

Limbi vorbite

engleză, franceză

Adresa/ adresele jobului

Mioveni

Se recruteaza si din

București

Responsabilitati principale:

  • Gestioneaza procesul si produsele, din punct de vedere geometrie, in perimetrul Caroserie, in timpul vietii serie;
  • Asigura si tine sub control geometria caroseriei asamblate in scopul mentinerii calitatii acesteia;
  • Modifica documentatia si dispozitivele de asamblare geometrie determinata de evolutiile produs/proces;
  • Optimizeaza planul de supraveghere geometrie;
  • Contribuie la implementarea noilor proiecte.

Candidatul ideal:

  • Cunostinte inginerie – profil mecanic (AR/TCM);
  • Cunostinte tehnice despre componenta si functionarea automobilului;
  • Cunoasterea diverselor aplicatii informatice(SIGNE, GDG, CATIA), reprezinta un avantaj;
  • Competente lingvistice: franceza–nivel mediu (care sa permita schimbul de informatii cu corespondentii din fabrica); limba engleza reprezinta un avantaj;
  • Bune cunostinte de operare PC MS Office;
  • Capacitate de gestiune a timpului de lucru (planificare si anticipare);
  • Atitudine orientata catre client, reactivitate;
  • Abilitati de comunicare si relationare; initiativa si autonomie, capacitate de analiza si sinteza.