INGINER ANALIST SERVICII CLIENT INCIDENTOLOGIE

Nivel cariera

Middle (2-5 ani), Entry (0-2 ani)

Limbi vorbite

engleză, franceză

Adresa/ adresele jobului

Mioveni

Se recruteaza si din

București

Responsabilitati principale:

  • Detecteaza si ierarhizeaza incidentele aparute in fabrica;
  • Transmite problemele de calitate catre sectorul care va pune in practica solutiile corective serie si post vanzare si realizeaza sinteze incidentologice in perimetrul sau de activitate;
  • Urmareste stadiul de avansare a solutionarii incidentelor din perimetrul sau de responsabilitate, fiind in colaborare permanenta cu furnizorii si corespondentii din perimetrul alocat;
  • Se asigura de eficacitatea masurilor corective aplicate si de returul de experienta in proiecte.

Candidatul ideal:

  • Studii Superioare Tehnice;
  • Cunostinte in domeniul auto;
  • Cunostinte in domeniul Organe Mecanice;
  • Experienta in domeniul Calitate / Inginerie / Fabricatie;
  • Bune cunostinte de franceza si engleza;
  • Buna cunoastere a pachetului MS Office (Word, Excel, PPt);
  • Capacitate de analiza si sinteza, capacitate de lucru in echipa si in transvers;
  • Abilitati de comunicare verbala si scrisa.