Nivel cariera

Middle (2-5 ani)

Limbi vorbite

engleză, germană

Adresa/ adresele jobului

București

Lebosol România recrutează Inginer Agronom (Manager Zonal de Vânzări/ASM) cu experiență în vânzări inputuri pentru Zonele:

1. Timis, Arad

2. Bihor, Satu Mare

Responsabilitati:

- Promovarea produselor din portofoliul companiei fermierilor din zona alocata
- Prospectarea pietei, identificarea de clienti noi, fidelizarea celor vechi
- Marirea portofoliului de clienti si pastrarea relatiilor cu clientii finali
- Urmarirea procesului de derulare a contractelor de vanzare - Asigurarea recuperarii sumelor de bani provenite din vanzari
- Consultarea tehnica de specialitate privind aplicarea produselor companiei
- Asigurarea suportului tehnic post-vanzare
- Infiintarea loturilor demo in zona alocata
- Organizarea si sustinerea simpozioanelor si a altor manifestari cu scop promotional
- Monitorizarea concurentei

- Intocmirea rapoartelor cu privire la activitatea depusa

Cerinte:
- Studii superioare agricole - ABSOLUT obligatoriu
- Experienta relevanta in vanzari inputuri pentru agricultura, agribusiness
- Cunostinte de operare PC: MS Office, e-mail, internet
- Cunostinte de limba engleza si/sau germana la nivel conversational constituie un avantaj
- Permis conducere categoria B
- Abilitati de comunicare si organizare a activitatii
- Persoana ambitioasa, serioasa si energica - Disponibilitate sa acopere zona constant
- Domiciliul in una din zonele mentionate

Oferta (bonusuri, beneficii):
- Salariu fix in functie de experienta si realizari profesionale + bonus anual in functie de performanta

- Masina de serviciu, telefon mobil
- Training-uri de specialitate in tara si in strainatate.

Candidaţii interesaţi sunt rugaţi să trimită CV-urile la adresa de e-mail