Nivel cariera

Entry (0-2 ani), Middle (2-5 ani)

Limbi vorbite

engleză

Adresa/ adresele jobului

București

Pentru clientul nostru, companie privata cu capital american ce activeaza in domeniul aviatiei si ofera solutii avansate de productie a componentelor de motoare cu turboreactie, recrutam Inginer.

Candidatul ideal:

  • Studii superioare tehnice
  • Experienta de lucru in productie
  • Experienta in controlul calitatii
  • Limba engleza – nivel avansat

Responsabilitati:

  • asigura conformarea cu specificaţiile din domeniu elaborând instructiunile de lucru specifice;
  • asigura derularea verificarii oportunitatii proiectului tehnologic;
  • participa la punerea in functiune a noilor echipamente tehnologice specifice;
  • participa la monitorizarea programului de integrare a reperelor noi;
  • participa la activitatile de control desfasurate in procesul de fabricatie;
  • asigura asistenta tehnica/tehnologica;
  • participa la analiza neconformitatilor;
  • asigura tinerea sub control a actiunilor corective necesare.