Nivel cariera

Entry (0-2 ani), Middle (2-5 ani)

Adresa/ adresele jobului

Slatina

Salariu aproximativ brut oferit / luna in euro

1000 €

Te asteptam in echipa noastra!

Daca ai studii tehnice, cunostinte de desen tehnic si esti o persoana ordonata si meticuloasa, orientat spre rezultat si spre provocari , atunci sansele sunt mari sa fii persoana pe care o cautam!

CERINTE:

  • Studii superioare tehnice: absolvent de facultate de inginerie cu unul dintre profilele: TCM, auto, mecanic, automatizari, metalurgic
  • cunostinte operare PC – MS Office;
  • cunostinte privind tehnologia fabricatiei
  • abilitati de a crea si urmari un flux tehnologic
  • dezvoltarea, coordonarea si monitorizarea aspectelor tehnice ale productiei
  • cunostinte aprofundate de desen tehnic
  • abilitati personale: capacitate de organizare, abilităti de lucru în echipa, abilitati de comunicare,
  • foarte bune abilitati de analiza si sinteza, atentie la detaliu
  • experienta profesionala intr-o unitate de productie constituie avantaj;

DESCRIEREA POSTULUI:

  • participarea la activitatea de proiectare tehnologica, normare si elaborare de documentatie tehnica
  • urmarirea produselor lansate in lucru si oferirea de suport tehnic departamentului de productie
  • Intocmirea procedurilor de lucru pentru operatorii din subordine;
  • trimiterea de rapoarte periodice privind eficienta si nivel de calitate catre managementul companiei.

SE OFERA:
- salariu motivant

- bonificatii in conformitate cu politica interna a companiei

- bonuri de masa, prime și cadouri de sărbători