Nivel cariera

Middle (2-5 ani), Entry (0-2 ani)

Limbi vorbite

engleză

Adresa/ adresele jobului

Reșița; Bocșa

Salariu aproximativ brut oferit / luna in euro

1000 €

CANDIDATUL IDEAL:

- dornic sa lucreze in domeniul instalatiilor electrice de joasa tensiune, cu experienta sau la inceputul carierei;

- loialitate si sinceritate in relatiile de serviciu;

- cunostinte despre generatoare, alternatoare, motoare auto (demontare, montare, functionare, reparatii, schimb lubrifianti, lucru dupa scheme electrice, cunostinte PC);

- capacitatea de a invata notiuni noi;

- permis conducere categoria B ;

- abilitati de lucru in echipa si precizie;

- seriozitate, responsabilitate si orientare spre calitate;- studii superioare finalizate- profil electric, electromecanic.

- limba engleza nivel minim constituie avantaj.

RESPONSABILITATI:

Mentine la parametrii nominali de functionare generatoarele electrice si echipamentele UPS;

Efectueaza montaj si testare generatoare electrice;

Se ofera:

- salar motivant;

- transport

- posibilitate promovare

- bonificatii in conformitate cu politica interna a companiei.

Sediul punctului de lucru este in Bocsa Montana(Caras Severin).