Ing. proiectant inst. sanitare, stingere incendiu

Nivel cariera

Middle (2-5 ani), Senior (5-10 ani)

Limbi vorbite

engleză

Adresa/ adresele jobului

165 Calea Călărași, București

Cerinte:

Studii superioare tehnice (Instalatii in Constructii)
• experienta ca inginer proiectare sanitare, stingere incendiu
• cunostinte desen tehnic, operare PC (Word, Excel,Autocad, Magicad, Stabiplan)
• cunostinte (Engleza - nivel mediu)
• atentie la detalii, spirit de initiativa
• abilitati de comunicare
• persoana organizata, capabila de a respecta termene limita
• capaciatate de analiza si sinteza

Atributii /Responsabilitati:

•Stabileste solutii pentru instalatii sanitare, si stingere incendiu, la cladiri de birouri, cladiri rezidentiale si cladiri comerciale (retail-uri, Mall-uri), retele edilitare
•Intocmeste si coordoneaza proiecte sanitare, stingere incendiu,  in toate fazele de proiectare (SF, DTAC, DTh, DE, AS BUILT)
•Centralizeaza documentatia necesara avizarii/verificarii proiectelor
•Verifica impreuna cu Project Managerii integrabilitatea in practica a proiectelor
•Se deplaseaza pe santier pentru verificarea respectarii proiectelor

Beneficii:

- lucrul intr-o echipa dinamica si tanara
- mediu de lucru atractiv
- salariu motivant