Ing. industrializarea lemnului/ Inginer proiectant

inginer proiectant - inginer - inginer mecanic - autocad

Nivel cariera

Middle (2-5 ani), Senior (5-10 ani)

Limbi vorbite

engleză, franceză

Adresa/ adresele jobului

Șoseaua Pantelimon, București

Se recruteaza si din

Sovata

Descrierea postului:

- Pregatirea, conceptia, realizarea si urmarirea documentatiei complete pentru produsele ce urmeaza a fi fabricate in uzina si lansate apoi in productie;
- Realizeaza cotatii de pret pentru produsele noi
- Raspunde de gestiunea datelor tehnice in programul de gestiune: norme de consum, baza de timpi, etc.

Cerinte:

- Absolventi studii superioare in industria lemnului sau tehnice.
- Experienta in domeniu dar sunt acceptati si absolventi recenti ai facultatii.
- Cunostiinte avansate in utilizarea calculatorului(MS Office), AUTOCAD ( 2 D /3 D) constituie avantaj.
- Capacitate de asimilare rapida a cunostiintelor, seriozitate, responsabil, organizat, dinamic, inititiativa si abilitati pentru rezolvarea problemelor.
- Limba franceza/ engleza constitituie un avantaj.

- Cele doua posturi sunt disponibile in zona Bucuresti si Sovata- Mures

Bonusuri, beneficii:

- Salariu negociabil, tichete de masa, asigurare de accidente si viata;
- Oportunitate de a lucra intr-o companie cu capital strain;
- Mediu dinamic, acces la programe de instruire si pregatire.