Nivel cariera

Entry (0-2 ani), Middle (2-5 ani), Senior (5-10 ani)

Limbi vorbite

engleză

Recrutez candidati dispusi sa se relocheze

Da

Salariu brut pe luna

1500 - 2500 €

Agentia noastră de recrutare cauta persoane cu plecare imediată , dispuse sa se relocheze in Marea Britanie, pentru pozitia de Infirmier/ Carer in mai multe orase din Anglia.

NU SE PERCEP TAXE SAU COMISIOANE !

Daca nu ai experienta medicala intr-un mediu profesional, nu te descuraja! Noi asiguram si training , pentru cei fara experientă .

Esti o fire grijulie?Esti sociabil si onest? Lucrezi bine in echipa? Detii un permis de conducere B?  Si ai un nivel de Engleza conversational?

Atunci esti exact ceea ce căutăm !

CE OFERIM?

- Conditii de munca excelente

-Salariu incepand de laEUROS

- Program full time/ part time.

- Pentru cei care poseda permis auto B, vor avea o masina care va fi pusă la dispozitie, de către companie.

- Vă vom ajuta cu documentele necesare și vă putem ajuta financiar pentru câteva luni (bani pe care ii veți inapoia treptat)

-Contract de muncă pe minim 6 luni direct cu angajatorul.

- Consultanta pe toată durata contractului de muncă
- Training profesional asigurat

- Bilet de avion + Preluare de la aeroport si transport pana la adresa de destinatie.

-Cazare oferită in functie de zonă si facilitati. Utilităti incluse. Fără avans sau

CE RESPONSABILITATI VETI AVEA:

 -  Crearea unei relatii cu pacientii

 - Stabilirea unei rutine de lucru care ajuta pacientii cu activitatile zilnice

-Asistarea alimentatiei si administarea alimentelor
 -Asigurarea suportului emotional, atat a pacientilor cat si a familiei
 -Asigurarea conditiilor igienico-sanitare

Puteti aplica dacă :

- Vorbiti limba engleza la nivel de baza (OBLIGATORIU)

-  Aveti interes pentru cooperarea pe termen lung și carieră ,ca infirmier(ă)  sau asistent(ă) medical(ă) .

  • Interviu online
  • Cunoasteti limba engleza la nivel cel putin minim? Cand sunteti dispusi sa va relocati in Anglia ?