Acest job nu mai este activ.

Nivel cariera

Entry (0-2 ani)

Adresa/ adresele jobului

Constanța

Se recruteaza si din

Constanța

Cerinte:

  • Calificarea in ocupatia Imbuteliator fluide sub presiune
  • Capacitatea de exprimare concisa si clara prin utilizarea corecta a terminologiei de specialitate
  • Capacitatea de colaborare
  • Capacitatea de sinteza a informatiilor receptionate si claritatea in exprimare

Responsabilitati:

  • Aplica normele de sanatate si securitate a muncii, normele PSI, reglementarile privind protectia mediului si prescriptiile tehnice specifice
  • Identifica pericolele care se pot ivi in timpul derularii activitatilor specific
  • Raporteaza accidental/avaria si aplica masurile impuse
  • Trierea recipientelor
  • Incarcarea recipientelor
  • Umplerea recipientelor verificarea starii generale a reciepientului

Beneficii:
- posibilitatea de a activa într-un mediu de lucru profesionist
- program flexibil
- telefon
- mijloace auto pentru deplasare in interes de serviciu;