Detalii loc de munca

Iginer proiectant drumuri (CFDP)

Raspunde rapid
Nivelul carierei
Fara experienta, Entry (0-2 ani), Middle (2-5 ani), Senior (5-10 ani)
Tip job
Full time
Adresa
Posturi disponibile
3

Cunostinte si calificari necesare :

Studii superioare de specialitate (Facultatea Cai Ferate, Drumuri si Poduri)

  • Cunostinte avansate in proiectarea lucrarilor de drumuri si poduri;
  • Experienta in intocmire documentatii de proiectare, tehnice pentru obtinere avize si autorizatii;

Cunostinte avansate in utilizarea programelor specifice de proiectare infrastructra rutiera : AutoCad Civil 3D

  • Cunostinte in utilizarea programelor ASANA, ARD (constituie avantaj);
  • Cunostinte avansate de operare PC;
  • Permis de conducere (categoria B)

RESPONSABILITATI / BENEFICII:

Descrierea si responsabilitatile postului:
- Elaborarea proiectelor de drumuri si poduri
- Proiectare asistata pe calculator
- Dezvoltarea procedurilor in vederea cresterii eficientei si calitatii
- Integrarea si respectarea politicii de calitate
- Altele

Beneficii:
- Salariu motivant
- Bonuri
- Lucrul intr-o echipa profesionista, intr-un mediu la standarde europene
- Posibilitatea de a promova