Acest job nu mai este activ.

Entry (0-2 ani), Middle (2-5 ani), Senior (5-10 ani), Executive (>10 ani)

Limbi vorbite

română, engleză

Adresa/ adresele jobului

București

Epiesa isi extinde echipa!

Daca esti in cautarea unui job si vrei sa te alaturi echipei epiesa, aplica la noi pentru postul de identificator piese auto.

Cerinte
- studii medii/superioare de specialitate;
- cunostinte in folosirea calculatorului (MS Office, Internet, E-mail);
- bune abilitati de comunicare si relationare cu colegii
- persoana adaptabila, organizata si cu bune capacitati de a lucra in echipa;
- capacitate de a acumula cunostinte noi;
- cunostinte temeinice programe de specialitate identificare piese auto

EXPERIENTA IN DOMENIU SI CUNOASTEREA PIETEI DE PIESE AUTO CONSTITUIE UN REAL AVANTAJ.

RESPONSABILITATI / BENEFICII:

RESPONSABILITATI :
- identificarea pieselor de schimb pentru autoturisme in programe specializate (TecDoc, PartsLink24 etc)
- ofera consultanta tehnica colegilor agenti de vanzari despre piesele auto;
- colaborarea cu ceilalti colegi in vederea identificarii pieselor necesare clientului, in vederea satisfacerii nevoilor acestuia;

Oferta (bonusuri, beneficii)
- oportunitatea de a lucra intr-un colectiv tanar si dinamic;
- un job de lunga durata.
- salariu atractiv

Euro Parts Distribution SRL comercializeaza prin intermediul site-ului piese auto multimarca inca din 2011. Cu o cifra de afaceri anuala de cinci milioane de euro si  clienti in toata tara, epiesa este lider de piata in Romania in comertul online de piese auto.

Pentru a afla cateva informatii generale despre compania noastra, va invitam sa vizitati site-ul . Cv-urile pot fi depuse si la adresa de e-mail .

  • Interviu online
  • Enumerati care sunt programele de identificare piese auto pe care le cunoasteti.
  • Care sunt asteptarile salariale pe care le aveti?