Nivel cariera

Middle (2-5 ani), Senior (5-10 ani), Entry (0-2 ani)

Limbi vorbite

engleză

Adresa/ adresele jobului

Brașov

De ce să alegeți Multitech?
Deoarece lucrăm cu cei mai importanți producători la nivel mondial din domeniile de marcare și codificare pentru a vă oferi echipamente, consumabile și soluții specifice oricărei industrii din Romania.
Oferim o cultură organizațională cu standarde ridicate, axat pe aprecierea valorii umane și a implicării la nivel de pasiune în atingerea obiectivelor noastre.

RESPONSABILITĂȚI

- Instalări, întreținere și service echipamente;
- Reparații sisteme electrice/electronice joasa tensiune;
- Acordare de consultanță tehnică permanentă clienților;
- Instruirea utilizatorilor de echipamente;
- Elaborare rapoarte tehnice;

CERINȚE

- Studii medii sau superioare in domeniul electronicii
- Experiența în domeniul echipamentelor și instalațiilor electronice și/sau
  bune cunoștințe tehnice din domeniul automatizărilor industrial 3-5 ani;
- Cunoștințe de operare PC;
- Cunoștințe de limba engleză;
- Carnet de conducere categoria B;
- Disponibilitate pentru deplasări în țară și program prelungit;
- Seriozitate, implicare, devotament, pasiune;

CE OFERIM?

- Pachet salarial motivant: salariu fix +
   bonusuri în funcție de performanță/realizări;
- Training tehnic de specialitate;
-  Asigurare/servicii medicale private;
- Telefon mobil / laptop;
- Mașină de serviciu;
- 13 salar.

Multitech este lider de piață și un important furnizor de soluții în domeniul tehnologiilor de inscripționare permanentă, cum ar fi gravură / marcare laser, gravură prin micro-percuție și imprimare cu jet de cerneală.