Nivel cariera

Middle (2-5 ani), Senior (5-10 ani)

Limbi vorbite

engleză

Adresa/ adresele jobului

Iași

Se recruteaza si din

Târgu Mureș, Cluj-Napoca, Piatra Neamț, Suceava, Bacău, Vaslui

Responsabilitati

• Proiectarea instalațiilor (toate tipurile: electrice, sanitare, gaz, HVAC) pentru clădiri și infrastructură;
• Asigurarea conformității cu cerințele tehnice, codurile, standardele și estimările tehnice ale proiectului.
• Efectuarea de evaluări de inginerie, studii de fezabilitate, proiectare conceptuală și finală, estimări de costuri și calcule inginerești;
• Pregătirea desenelor specifice, cum ar fi planurile, secțiunile și diagramele;

Cerinte

• AUTOCAD - avansat
• Limba engleza – nivel mediu-ridicat (avansat - avantaj)
• Experienta in proiectare (2-3 ani)
• Revit MEP (avantaj)
• Atentie la detalii
• Orientare spre client si foarte bune abilitati de comunicare
• Lucru in echipa, atitudine proactiva, dorinta de invatare

Beneficii:
• Acces la cele mai noi instrumente de proiectare la nivel mondial
• Training de specialitate
• Sansa de a lucra la proiecte de anvergura europeana / mondiala
• Conditii de lucru excelente
• Pachet salarial corelat cu nivelul de cunostinte&experienta in proiectare