Acest job nu mai este activ.

Nivel cariera

Middle (2-5 ani), Senior (5-10 ani), Executive (>10 ani)

Limbi vorbite

engleză

Adresa/ adresele jobului

București

Salariu aproximativ brut oferit / luna in euro

1359 €

Responsabilități:

- Sarcini specifice activității de management.

Cerințe:

- Cunoștințe foarte bune operare calculator, aplicații de tip office, email.

- Entuziasm.

- Comunicare.

- Limba engleză foarte bine.

Dincolo de recompensele materiale, pachetul competitiv și posibilitățile de avansare, această poziție (full-time) este și o excelentă oportunitate de a te alătura unei echipe manageriale de succes, care va investi continuu în formarea ta personală și profesională, alături de care te vei simți inspirat(ă) să colaborezi într-un mediu prietenos alături de o echipă tânără și entuziastă.

  • Interviu online
  • De când ați fi disponibil(ă) pentru începerea colaborării?
  • Ce vă atrage la acest post?
  • Care sunt așteptările dumneavoastră salariale?