Acest job nu mai este activ.

HR MANAGER- CONSTRUCTII

Nivel cariera

Executive (>10 ani)

Limbi vorbite

engleză

Adresa/ adresele jobului

Arad; Deva; Timișoara

Salariu aproximativ brut oferit / luna in euro

1359 €

 Companie de constructii implicata in lucrari de infrastructura la nivel national si international angajeaza HR MANAGER

Calificarea:

- Economist / licențiat în drept.

-cunostinte limba engleza

Experiența anterioară:

-minim 10  ani ca șef de resurse umane în companie cu un număr de muncitori peste 100 de angajați. Experienta anterioara in companii de constructii constituie un avantaj.

Responsabilitățile postului:

○ recrutare.

o Pregătirea contractului de muncă. Administrare personal. REVISAL

o Salarizare.

○ Programe de formare, planificare vacanță , programe de lucru, etc.

○  Managementul personalului.

○ Gestionarea conflictelor.

○ Consilierea MANAGEMENTULUI cu privire la problemele legate de muncă

  • Interviu online
  • In ce fel de lucrari ati fost implicat? Ce asteptari salariale aveti? In cat timp sunteti disponibil pentru inceperea activitatii?