Nivel cariera

Entry (0-2 ani), Middle (2-5 ani), Senior (5-10 ani)

Limbi vorbite

engleză

Adresa/ adresele jobului

Otopeni

Cerinte:

- experienta intr-o pozitie similara de minim 5 ani, de preferat intr-un lant hotelier
- licentiat in economie sau stiinte juridice
- limba Engleza nivel avansat
- cunostinte solide de legislatia muncii
- experienta relevanta in recrutare si selectie
- studii de specialitate in domeniul resurselor umane
- orientare catre solutii si rezultate
- confidentialitate si loialitate
- persoana analitica, responsabila si atenta la detalii
- foarte bune abilitati de comunicare
- gandire independenta si structurata

Responsabilitati:

- ofera suport echipei de management in toate activitatile de resurse umane
- asigura respectarea legislatiei muncii in companie
- este responsabil cu activitatile de administrare si evidenta personal
- asigura calculul salariilor
- pregateste bugetul anual de personal si urmareste respectarea acestuia
- desfasoara activitatile de recrutare si selectie
- implementarea programelor de inductie si retentie a personalului
- organizeaza evenimente pentru angajatii companiei
- coordoneaza activitatile de training si evaluare
- coordoneaza activitatile legate de medicina muncii, SSM si PSI

Oferim:
- pachet de beneficii atractiv ce contine bonusuri, abonament de servicii medicale, tichete de masa, decont transport, etc
- mediu de lucru profesionist
- training si oportunitati de dezvoltare