Nivel cariera

Middle (2-5 ani)

Adresa/ adresele jobului

59-63 Strada Horea, Cluj-Napoca

HR Generalist - Cluj Napoca

Esti in cautarea unui loc de munca care sa iti valorifice cunostintele si expertiza in domeniu HR?

Suntem in cautarea unei persoane cu experienta, care posedă aptitudini de planificare, organizare si luare de decizii.

Compania client are peste 20 de ani experinta pe piata de distributie si retail !

Principalele sarcini si responsabilitati:

  • planifica si organizeaza sarcinile specifice departamentului de HR;

  • este responsabil cu intreg precesul de recrutare si selectie;

  • intocmeste documentele administrative;

  • asigura interpretarea corectă si aplicarea politicilor de personal ale firmei;

  • intocmeste Registrul de Evidenta al Salariatilor folosinde-se de programul REVISAL.

Competente specifice:

  • studii superioare finalizate;

  • cunostinte operare MS Office;

  • minim 2 ani experienta in domeniul resurselor umane;

  • capacitate foarte buna de comunicare si relationare;

  • cunostinte administrative si legislative.

Ti-am trezit interesul? Atunci trimite-ne acum CV-ul tau!
Abia asteptam sa te cunoastem!

Trimite-ne aplicatia ta cu incredere.

Detalii:

Evolution HCC este o companie specializata in servicii de resurse umane complete: Recrutare, Teambuilding, Training, Evaluare, Departament HR extern.

Daca esti in cautarea unei noi oportunitati in cariera sau esti la inceput de drum in cautarea unui job,Evolution HCC iti ofera suportul necesar pentru a-ti gasii Jobul potrivit. Vezi zilnic noi oportunitati de joburi pe care le avem la clientii nostri direct pe site si aplica cu CV-ul tau in sectiunea Aplicare CV si Joburi Active sau direct pe email pentru a va introduce in baza de date Evolution HCC.

1466080606