Nivel cariera

Middle (2-5 ani), Entry (0-2 ani)

Limbi vorbite

engleză

Adresa/ adresele jobului

Giarmata Vii

Cerinte:

  • studii superioare
  • experienta de minim 2 ani pe o pozitie similara
  • experienta in administrarea de personal si salarizare
  • cunostinte de legislatia muncii
  • cunostinte de limba engleza
  • cunostinte operare PC (Word, Excel, Powerpoint)
  • certificat de absolvire a cursului de Inspector de resurse umane
  • persoana responsabila, atenta la detalii, comunicativa, empatica, capabila sa lucreze independent

Responsabilitati:

  • responsabil cu intocmirea documentelor necesare la angajare, pe timpul activitatii si la incetarea raporturilor de munca
  • participa la administrarea si aplicarea politicilor de compensatii si beneficii
  • participa la administrarea si aplicarea politicilor şi procedurilor de Resurse Umane
  • realizeaza si actualizeaza baze de date specifice, generind rapoarte periodice sau la cerere
  • administreaza sistemele de acces si pontaj, elibereaza legitimatii de serviciu, acces si pontaj
  • asigura consilierea angajatilor pe teme specifice
  • comunica cu firma de salarizare
  • gestioneaza personalul angajat temporar, asigurind comunicarea cu agentii de munca temporara
  • administreaza tichetele de masa si cadou

Beneficii

  • transport gratuit
  • tichete de masa
  • bonus de vacanta
  • bonus anual de performanta