Acest job nu mai este activ.

Nivel cariera

Middle (2-5 ani)

Limbi vorbite

engleză

Adresa/ adresele jobului

București

Pentru a intregi echipa de Resurse Umane, cautam un viitor coleg in Bucuresti care sa indeplineasca urmatoarele:

Responsabilitati:

  • Gestionarea relatiilor cu angajatii din centrele de dializa, filtrarea solicitarilor lor si transmiterea celor care necesita decizie manageriala catre managementul Avitum
  • Business Partner pentru managerii din B. Brauin Medical (people management, skills development etc.)
  • Recrutare si selectie pentru Avitum si B. Braun Medical in Bucuresti
  • Definirea si implementarea cu succes a proceselor de HR (impreuna cu restul echipei HR din TM)
  • Mentine in permanenta legatura cu colaboratorul extern pe parte de administrare personal si salarizare

Profilul candidatului:

  • Studii superioare finalizate, ideal in Psihologie sau master in Resurse Umane
  • Certificat de Inspector Resurse Umane/ Cunoasterea legislatiei muncii
  • Experienta de 3-5 ani in procese HR (recrutare, evaluarea performantelor, training, dezvoltare organizationala, compensation&benefits) + employee relations
  • Experienta relevanta in relatiile cu angajatii, ideal si cu sindicate, recrutare si selectie cu succes, implementarea unui sistem de management al performantei sau cel putin urmarirea respectarii lui impreuna cu managerii
  • Cunostinte pachet MS Office – Excel cel putin nivel mediu
  • Cunostinte limba engleza – nivel avansat
  • Persoana foarte pasionata de HR
  • Excelente abilitati de comunicare si relationare la toate nivelurile in organizatie
  • Foarte bune competente de organizare
  • Abordare transparenta si asumata
  • Proactivitate si rezolvare de probleme
  • Rezistenta la aglomerare de sarcini