Acest job nu mai este activ.

HR Administrator - Grupul City Grill

Adresa/ adresele jobului

București

Succesul companiei noastre se bazeaza pe daruirea si profesionalismul echipei. Deoarece ne dezvoltam in permanenta, suntem mereu in cautare de talente.
Momentan, cautam candidati pentru urmatorul post:

HR Administrator

Descrierea postului

- asigurarea tuturor activitatilor legate de evidenta personalului din cadrul firmei, in conformitate cu politicile firmei si cu legislatia in vigoare

- asigurarea unei bune evidente a contractelor individuale de munca

- gestionarea dosarelor angajatilor

- intocmirea situatiilor catre ITM, ANOFM, etc

- completarea rapoartelor privind situatia angajatilor

- transmiterea catre departamentele Financiar & HR a rapoartelor periodice

Candidatul ideal

- experienta privind evidenta personalului in cadrul unei firme, minim 2 ani

- abilitati de comunicare, spirit de echipa

- capacitatea de a stabili prioritati, atentie distributiva

- capacitatea de a lucra intr-un mediu ce se dezvolta rapid

- atentie la detalii si corelatii.

Punem mare accent pe punctualitate, seriozitate si respect.

Daca iti doresti sa folosesti abilitatile si aptitudinile de mai sus, asteptam CV-ul tau.