Nivel cariera

Entry (0-2 ani), Middle (2-5 ani)

Limbi vorbite

engleză, franceză

Adresa/adresele jobului

Acest job nu mai este activ.

Program: 13:30 - 22:00

Responsabilitati:

- Gestioneaza activitatile administrative in relatiile cu partenerii si furnizorii;
- Administreaza statului de salarii;
- Gestioneaza fluxului de documente cerute prin lege;
- Intocmeste, gestioneaza si indosariaza documentele privind administrarea de personal (contracte de munca, decizii incetare, acte aditionale, etc.);
- Acorda asistenta si consultanta tuturor angajatilor referitor la prevederile politicilor de resurse umane ale companiei;
- Intocmeste si elibereaza, la cerere, documente solicitate de catre (fost) salariat;
- Acorda suport angajatilor in legatura cu problemele legate de relatiile de munca;

Cerinte:

- Limba franceza - nivel mediu B2;
- Limba engleza - nivel mediu B2;
- Experienta in cadrul unui post similar (constituie avantaj);
- Cunostinte de baza din domeniul de activitate;
- Bune abilitati de comunicare si de colaborare;
- Nivel inalt de implicare si responsabilitate;
- Abilitati excelente de organizare si prioritizare a sarcinilor;