Acest job nu mai este activ.

Nivel cariera

Middle (2-5 ani), Senior (5-10 ani)

Limbi vorbite

engleză, maghiară

Adresa/ adresele jobului

Oradea

Principalele atribuţii, responsabilităţi:

  • Managementul şi dezvoltarea proceselor în domeniul HR şi formare
  • Managementul şi coordonarea strategică a formării şi dezvoltării profesionale
  • Elaborarea strategiei de formare şi dezvoltare
  • Dezvoltare organizaţională la nivel naţional şi internaţional
  • Elaborarea unor proiecte axate pe păstrarea forţei de muncă (îngrijirea abilităţilor speciale, evaluarea performanţelor, sistem de monitoring)
  • Coordonarea recrutării-selectării şi stabilirea reperelor
  • Elaborarea şi managementul regulamentelor legate de procese HR
  • Întărirea brandului angajatorului
  • Coordonarea evenimentelor firmei

Cerinţe pentru ocuparea postului:

  • Experienţă de minim 5 ani în domeniul HR
  • Experienţă în funcţie de conducere în domeniul educaţiei şi formării sau ca formator
  • Experienţă în funcţie de conducere de nivel mediu de cel puţin 3 ani
  • Cunoaşterea limbilor engleză şi maghiară
  • Studii superioare
  • Cunoştinţe la zi în domeniul forţei de muncă şi legislaţia muncii
  • Personalitate deschisă,  cu abilităţi speciale de stabilire a relaţiilor interpersonale
  • Forţă de muncă independentă, pretenţioasă, exactă.

Constituie avantaj:

  • Experienţă în domeniul HR Business Partner

Ce oferim:

  • Salariu competitiv
  • Pachet remarcabil de bonusuri
  • Echipă tânără, dinamică, multinaţională
  • Activităţi creative
  • Suport stabil din partea firmei