Limbi vorbite

engleză

Adresa/ adresele jobului

Pitaru

Se recruteaza si din

Pitești, Târgoviște, București

Hotel 4* situat la 50km de Bucuresti - 42 camere

Responsabilitati:

  • Primirea si cazarea turistilor intr-o maniera ospitaliera
  • Facturare
  • Coordonarea personalului de curatenie;
  • Colaboreaza cu alte sectoare: rezervari, restaurant, sali de conferinte
  • Raspuns la solicitarile de rezervari pe mail/telefon
  • Prospectarea potentialilor clienti
  • Promovarea serviciilor oferite oaspetilor
  • Solutionarea eficienta a reclamatiilor
  • Respectarea procedurilor interne de lucru

CERINTE:

  • Experienta pe o pozitie similara
  • Cunostinte limba engleza nivel mediu-avansat
  • Experienta de lucru in programul Fidelio reprezinta avantaj
  • Aspect fizic placut
  • Abilitati de comunicare / relationare

Beneficii:

  • Salariu - in functie de nivelul experientei profesionale.
  • Prime de sarbatori
  • Cazare si masa gratuit in hotel pe perioada zilelor de munca
  • Program de lucru 4 zile lucrate cu 2 zile libere