HOSTESS PREMIUM -> SALES EXPERT IQOS

Limbi vorbite

engleză

Adresa/ adresele jobului

București

Se recruteaza si din

București

Candidatul ideal

Iti plac provocarile? Vrei mai mult?
Vrei sa faci parte dintr-o echipa noua?
Te asteptam cu drag alaturi de noi!
Tot ce trebuie sa faci este sa indeplinesti cerintele de mai jos

Cerinte:
*foarte comunicativa, spontana, atitudine pozitiva
*aspect foarte placut
*seriozitate, punctualitate
*inaltime minim
*disponibilitate 5 zile/ saptamana, 8 ore/zi
*cunostinte medii de limba engleza

Descrierea jobului

Beneficii:

• pachet salarial foarte atractiv
• bonusuri semnificative in functie de realizari
• programe de pregatire realizate in modul cel mai profesionist; training-uri de specialitate
• mediu de lucru modern intr-o echipa tanara, dinamica si profesionista
• ocazia de a participa la cele mai exclusiviste evenimente
• Outfit oferit intergral
• posibilitatea dezvoltarii profesionale in cadrul agentiei

Un simplu telefon te poate aduce mai aproape !!!
Ne vedem, iar daca ne potrivim poti incepe in cel mai scurt timp !!!

Ne poti trimite CV-ul, alaturi de inaltime si minim 2 poze reprezentative direct pe adresa de mail cu precizarea: HOSTESS PREMIUM -> SALES EXPERT IQOS

Posturi disponibile:
Bucuresti, Timisoara, Craiova, Brasov, Sibiu, Cluj, Oradea, Galati, Braila, Arad, Pitesti, Bacau, Tg Mures

Descrierea companiei

Infiintata in 2003, FIELD STAR reprezinta o agentie specializata in servicii de BTL care a avut o ascensiune rapida pe piata romaneasca.