Hostess - Ansamblul rezidential de lux 49Gafencu

Nivel cariera

Entry (0-2 ani), Middle (2-5 ani), Senior (5-10 ani)

Limbi vorbite

engleză

Adresa/adresele jobului

Salariu brut pe luna

400 - 650 €

Candidata ideala:

- aspect fizic placut si tinuta ingrijita;
- fete cu inaltime minim 1m 70;
- foarte bune abilitati de comunicare si relationare;
- persoana rabdatoare cu atitudine pozitiva;
- persoana serioasa, ordonata si punctuala;
- limba engleza la nivel mediu sau avansat;

Descrierea jobului:

- intampinarea clientilor si oferirea de informatii necesare;
- atentie deosebita fata de clienti si rezidenti;
- raspunde de ambientul zonei de primire a oaspetilor;

Beneficii:

- lucrul intr-un mediu de lucru profesionist;
- ambient placut in zona de nord exclusivista a capitalei;
- salariu atractiv si bonusuri in functie de performanta;

Descrierea companiei:

SKV Properties este o companie cu experienta in domeniu, avand ca obiect de activitate dezvoltarea proiectelor imobiliare destinate pietei de lux.