Acest job nu mai este activ.

Nivel cariera

Middle (2-5 ani)

Limbi vorbite

română, engleză

Adresa/ adresele jobului

București

Responsabilitati:

• Redactarea si transmiterea rapoartelor manageriale pentru departamentul Horeca: vanzari, clienti, rezultate financiare & profitabilitate, KPI distribuitori si KPI echipa vanzari;

• Redactarea prezentarilor si coordonarea corespondentei cu potentiali clienti;

• Intocmirea contractelor si a actelor aditionale de colaborare cu clientii;

• Administrarea bazei de date pentru a asigura acuratetea informatiilor raportate;

• Colectarea si analizarea informatiilor de vanzari din surse interne (ERP, departamente suport, echipa vanzari) si surse externe (clienti, furnizori) pentru a identifica oportunitati si solutii;

• Alte rapoarte solicitate.

Cerinte:

• Studii superioare;

• Cunoştinţe solide de operare PC (Ms Office) Word, Excel, Power Point;

• Cunoştinţe bune de limba engleza (vorbit si scris);

• Abilitati de comunicare la toate nivelurile ierarhice;

• Capacitatea de organizare şi prioritizare a activitatilor cu respectarea termenelor limită;

• Atentie la detalii;

• Capacitate de asimilare rapida.

Oferim:

• Salariu atractiv si tichete de masa;

• Oportunitati reale de dezvoltare a carierei.