Limbi vorbite

engleză

Adresa/ adresele jobului

Oradea

Candidatul ideal

  • Responsabil
  • O persoana care isi doreste sa se dezvolte, doritoare sa aibe oportunitatea de a lucra intr-un centru exclusivist
  • Motivat
  • Seriozitate
  • Punctualitate
  • Tact
  • Atentie la detalii, rabdare si perseverenta
  • Abilitati de comunicare

Descrierea jobului

  • RECRUTAM pentru posturile de: HAIRSTYLIST, MAKE-UP ARTIST, COSMETICIANA. BARBIER/FRIZER, NAIL EXPERT, RECEPTIONER-CASIER
  • Executarea serviciilor oferite de catre centrul Beauty Loft
  • Relationarea cu clientii
  • Consilierea clientilor
  • Training si pregatire profesionala
  • Mediu de lucru profesionist
  • Pachet salarial format din suma fixa + procent foarte atractiv
  • Contract de munca

Descrierea companiei

Beauty Loft este cel mai exclusivist centru de infrumusetare din Oradea. Echipa Beauty Loft va avea oportunitatea de a lucra cu cele mai de top produse cosmetice si cea mai moderna aparatura din domeniul infrumusetarii.